موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
اخبار فرهنگی و دانشجویی
آئین نکوداشت و گشایش نمایشگاه مروری بر آثار جلال شباهنگی استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس
آیین نکوداشت استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس جلال شباهنگی نقاش، گرافیست، مجسمه‌ساز و عضو پیوسته فرهنگستان هنر، دهم دی‌ ماه سال جاری در این فرهنگستان برگزار می‌شود. گشایش نمایشگاه کامل‌ترین مجموعه آثار جلال شباهنگی در موسسه صبای فرهنگستان هنر پس از برگزاری این نکوداشت نیز .... (ادامه مطلب)

دومین دوره لیگ عکس پارس
دومین دوره لیگ عکس لیگ عکس مسابقه­ای است هفتگی که در هجده هفته میان شرکت کنندگان با موضوعات مختلف عکاسی برگزار می شود. عکاسی با هر نوع دوربینی (حرفه­ای، نیمه حرفه­ای، موبایل، آنالوگ و دیجیتال) آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس کانال تلگرام مسابقه مراجعه .... (ادامه مطلب)

تاسیس انجمن دانش آموختگان دانشگاه پارس
تأسیس انجمن دانش آموختگان دانشگاه معماری و هنر پارس در راستای ایجاد ارتباط بین دانش آموختگان دانشگاه پس از فراغت از تحصیل و استمرار فرایند آموزش و بهره مند شدن دانش آموختگان از آخرین یافته های علمی و نیز استفاده از توانایی های علمی و اجرایی فارغ التحصیلان دانشگاه و نیز توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت .... (ادامه مطلب)

توجه کُنید که :
تنها مراجع رسمی دانشگاه معماری و هُنر پارس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، کانال دانشگاه معماری و هنر پارس ، لینک های زیر می باشند : کانال رسمی دانشگاه t.me/ParsUniversity کانال رسمی اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس t.me/ParsUniversityInfo کانال دکاپارس(دِپارتمان اُمور اِجرایی و فرهنگی .... (ادامه مطلب)

لیگ عکس دانشگاه پارس
لیگ عکس، مسابقه ای است عکاسی که میان تیمهای شرکت کننده برگزار می شود. طرح این لیگ که برای اولین بار در ایران و جهان روی می دهد، به میزبانی دانشگاه معماری و هنر پارس هر سال برگزار می شود. این لیگ تلفیقی از مسابقات ورزشی و عکاسی است که هر هفته و در طی بیست هفته برگزار خواهد شد. هدف از ارائه لیگ عکس، .... (ادامه مطلب)

بازتاب نمایشگاه گروهی عکاسی "تکه های زمان" در رسانه ها
این روزها نمایشگاه "تکه های زمان" به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در رشته­های ارتباط تصویری، تصویرسازی، هنرهای اسلامی، طراحی صنعتی و سینما در فرهنگسرای سرو برگزار می­شود. این نمایشگاه در رسانه­ها و خبرگزاری­های مختلف بازتاب داشته است. « در این نمایشگاه سعی .... (ادامه مطلب)

برگزاری سمینار خلاقیت در کارآفرینی در دانشگاه پارس
سمینار خلاقیت در کارآفرینی 6 اردیبهشت، با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس به همت گروهی از دانشجویان طراحی پوشاک در محل دانشگاه برگزار شد. دکتر سعید رمضان زرندی، سخنران سمینار و دانش آموخته رشته کارآفرینی در دانشگاه تهران، به بیان موضوعاتی از قبیل تعاریف مختلف .... (ادامه مطلب)

گزارشی از افتتاح نمایشگاه گروهی دانشجویان دانشگاه پارس در خانه گفتمان شهر و معماری
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پارس در مراسمی که روز چهارشنبه 95/04/23 با حضور پروفسور محمود گلابچی ریاست محترم دانشگاه پارس و تعداد قابل توجهی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه برگزار گردید نمایشگاه گروهی دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه پارس در خانه گفتمان شهر و معماری افتتاح گردید. در این .... (ادامه مطلب)

برگزاری نخستین نمایشگاه گروهی دانشجویان دانشگاه پارس
نخستین نمایشگاه گروهی دانشجویان دانشگاه پارس از روز چهارشنبه 23 تیر ماه 95 لغایت 31 تیرماه 95 در محل خانه گفتمان شهر و معماری (میدان فلسطین، طالقانی غربی، پلاک 514) برگزار خواهد شد. از علاقمندان دعوت می شود در این نمایشگاه که آثار برتر دانشجویان دانشگاه پارس در آن به نمایش درآمده است شرکت نمایند. .... (ادامه مطلب)

اعلام اسامی برگزیدگان اولین دوره مسابقه عکاسی دانشگاه پارس
پس از برگزاری جلسه داوری اولین دوره مسابقه عکاسی دانشگاه پارس اسامی برگزیدگان اول تا سوم به شرح ذیل اعلام گردید: نفر اول: آزاد کریمیان نفر دوم: هدیه کریمی نفر سوم: یاسر روزبهانی کانون عکاسی دانشگاه پارس .... (ادامه مطلب)

گزارش دومین جلسه قرآن دانشگاه پارس
به نام خداوند بخشنده مهربان به یاری خداوند دومین جلسه قرآن دانشگاه پارس در سال تحصیلی 94-95 روز پنجشنبه پنجم آذر‌ماه 94 با حضور ریاست محترم دانشگاه و جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار گردید. در این جلسه پس از قرائت آیاتی از سوره مبارکه بقره توسط آقای مهندس افخمی، ترجمه و مفاهیم آیات 62 تا .... (ادامه مطلب)

گزارشی از برگزاری اولین جلسه قرآن در دانشگاه پارس
به نام خداوند بخشنده مهربان گزارش جلسه قرآن دانشگاه پارس به یاری خداوند اولین جلسه قرآن دانشگاه پارس در سال تحصیلی 94-95 روز پنجشنبه هفتم آبان‌ماه 94 برگزار گردید. این جلسات که به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه از سال قبل آغاز شده، به صورت عمومی و با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه .... (ادامه مطلب)

قابل توجه کلیه دانشجویان
به اطلاع دانشجویان می رساند هرگونه برنامه تفریحی در روزهای تعطیل و بدون هماهنگی با دانشگاه زیر نظر دانشگاه نبوده و از نظر دانشگاه منتفی است. لذا دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال این گونه برنامه ها ندارد. امور فرهنگی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

فعالیت های انجمن محیط زیست دانشگاه پارس
ورکشاپ اول: در تاریخ 9 آذر سال 1393 کارگاهی در محل دانشگاه پارس با محوریت نگاه به طبیعت در پروژه های دانشجویی برگزار گردید. در این کارگاه خانم مهندس الهه یارمحمدی و معصومه تراز به معرفی پروژه نهایی مقطع کارشناسی ارشد خود پرداختند. این دو پروژه که زیرمجموعه­ گرایش تکنولوژی معماری محسوب می .... (ادامه مطلب)

برگزاری سمینار آشنایی با اکولوژی انسانی با سخنرانی دکتر منوچهر ریاحی
در تاریخ 18 آذر سال 1393 سمیناری با موضوع آشنایی با اکولوژی انسانی در دانشگاه پارس برگزار گردید. انجمن محیط زیست متولی برگزاری این مراسم بود. بدین ترتیب جناب آقای دکتر منوچهر ریاحی از بنیانگذاران مرکز اکولوژی سوئد و نماینده بین المللی این مرکز در ایران به ایراد سخنرانی پرداختند. در این مراسم که .... (ادامه مطلب)

تشکیل انجمن سینمایی دانشگاه پارس
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند انجمن سینمایی دانشگاه پارس با هدف ارائه، تحلیل و نقد آثار برجسته سینمای ایران و جهان با نگاه خاص به مباحث هنر، معماری، شهرسازی، مهندسی، طراحی پوشاک، طراحی صنعتی، گرافیک، مرمت بناهای تاریخی و سایر حوزه های مرتبط با رشته های تحصیلی دانشگاه با مسئولیت استاد .... (ادامه مطلب)

گزارش برگزاری دومین جلسه "محفل انس با قرآن" دانشگاه در سال تحصیلی جدید
دومین جلسه محفل انس با قرآن طبق برنامه اعلام شده در روز پنجشنبه 93/08/22 با حضور دانشجویان و علاقه مندان به همراه ریاست محترم دانشگاه برگزار شد. در این جلسه ابتدا آیاتی از سوره ی مبارکه ی بقره توسط قاری محترم آقای مهندس افخمی تلاوت گردید. در ادامه ترجمه و شرح آیات شانزده تا بیست توسط آقای اسماعیل .... (ادامه مطلب)

برگزاری نخستین نشست کانون موسیقی دانشگاه پارس
اولین جلسه از سلسله نشست های کانون موسیقی در روز یکشنبه نهم آذرماه ساعت 17 در کلاس 201 برگزار خواهد گردید. موضوع جلسه معرفی کانون موسیقی و آشنایی با فعالیت های این کانون می باشد.لذا کلیه دانشجویان می توانند در این جلسه حضور به هم رسانند و ضمن آشنایی با برنامه ها در صورت تمایل برای حضور در برنامه ها .... (ادامه مطلب)

گزارش واحد حراست به هیئت رییسه دانشگاه
در جلسه اخیر واحد حراست و مسئولین و دست اندرکاران دانشگاه، واحد حراست گزارشی در خصوص فعالیت های یکساله این واحد در دانشگاه در زمینه مسائل مختلف مرتبط ارائه گردید. در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای بعمل آمده واحد حراست، مقرر گردید در زمینه اجرای مفاد آیین نامه انضباطی در دانشگاه اقدامات لازم و اهتمام .... (ادامه مطلب)

گزارش برگزاری نخستین جلسه محفل انس با قرآن
به شکر خداوند، جلسه اول از جلسات قرآن دانشگاه، توسط کانون قرآن دانشگاه پارس روز سه شنبه ساعت 12:15 با حضور پروفسور گلابچی ریاست محترم دانشگاه و آقای اردکانی مسئول کانون قرآن در کلاس 302 برگزار شد. در این جلسه ابتدا آیاتی از ابتدای قرآن کریم توسط قاری محترم آقای مهندس افخمی تلاوت گردید. سپس مسئول .... (ادامه مطلب)

1
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما