ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  سی و پنجمین بازدید دانشجویان دانشگاه پارس: تالار وحدت

همزمان با شروع ترم جدید تحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد رشته معماری دانشگاه معماری و هنر پارس به منظور بررسی فرصت ها و معضلات سایت طراحی، از مجموعه تالار وحدت با همراهی استاد محترم مهندس محسن رمضانی بازدید کردند.

ساماندهی فضای شهری محدوده تالار وحدت تا تئاتر شهر و همزمان طراحی تالار مکمل وحدت به نام تالار کثرت در محدوده سایت، موضوع طرح 2 انتخاب شده است که با تصمیم استاد بازدید از سایت مورد نظر و تالار وحدت به همراه کلیه دانشجویان از اهداف اولیه و مهم برنامه ریزی این طرح قرار گرفت.

جمعه 11 اسفندماه، دانشجویان به همراه استاد محترم مهندس رمضانی در محل حضور به عمل رسانده و پس از ورود به تالار وحدت از کلیه قسمت های مجموعه رودکی بازدید کردند.

برگزاری مسابقات طراحی و دوخت ، نمایش شو لباس، کنسرت موسیقی، نمایش تئاتر الیور توئیست و ... در زمان بازدید باعث شد تا گروه با فعالیت های جاری در یک تالار به صورت همزمان آشنایی پیدا کند .بررسی های

متعددی که ازقسمت های مختلف تالار وحدت و رودکی به عمل آمد علاوه بر اینکه گروه را به اعماق تاریخ معماری معاصر کشاند، با قسمت های مختلف و لازم برای پلان یک تالار آشنا کرد و تا حدودی استانداردهای یک سالن مجلل و بزرگ با گنجایش 699 نفر و همچنین استانداردهای فنی چون اکوستیک فضا، دید، پشت صحنه، اتاق فرمان، سن نمایش و ... را با امکانات و تکنولوژی زمان خود به رخ کشید.


تاریخ ارسال: 1396/12/24

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
2+6=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما