موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها سامانه ثبت نام فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان
اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دربارۀ جلسات دفاع نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ - ۲۵ تیر ۱۳۹۹

پیرو اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس در ارتباط با امور مربوط به پایان‌نامه و جلسه دفاع، به تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، یادآوری می‌نماید جلسات‎ دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد مربوط به نیم‌سال دوم تحصیلی ۹۹ – ۹۸ در بازه زمانی نیمه نخست شهریور ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

هم‌چنان‌که در دستورالعمل مربوط به پایان‌نامه و جلسه دفاع مقطع کارشناسی ارشد اعلام گردید، رعایت موارد زیر الزامی است:

  1. بازه ارسال درخواست دفاع از 01/05/1399 تا 15/05/1399 است و این تاریخ تمدید نخواهد شد.
  2. لازم به ذکر است عدم تمدید پایان‌نامه تا زمان مذکور موجب ابطال پروپوزال و لغو سهمیه استاد راهنما و درج مرخصی تحصیلی در پرتال دانشجو می‌شود. در چنین مواردی با توجه به ضرورت ارائه مجدد پروپوزال و اخذ تصویب مجدد شوراى تحصیلات تکمیلى و ضرورت سپری شدن حداقل یک نیمسال از تصویب پروپوزال امکان دفاع در بهمن ماه ١٣٩٩ وجود نخواهد داشت.
  3. رعایت تمامی مراحل آمادگی برای دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد به شرح زیر الزامی است:

        الف) نگارش و تدوین تمامی مطالب و فصول پایان‌نامه، که شامل قسمت‌های تئوری و عملی (به تناسب رشته) می‌شود، طبق شیوه‌نامه نگارش پایان‌نامه به اتمام رسیده باشد.

        ب) تا پیش از درخواست مجوز دفاع، گزارش‌های سه ماهه اول و دوم ارسال شده باشد.

تذکر: دانشجویان فرم درخواست مجوز افزایش سنوات تحصیلی و هم‌چنین گزارش پیشرفت کار سه ماه نخست و سه ماه دوم  را تنها از طریق "سامانه ثبت درخواست" ارسال نمایند.

        ج) دانشجویان قوانین و آیین‌نامه جلسه دفاع (قابل دریافت از سامانه، بخش تحصیلات تکمیلی) را پیش از ارسال درخواست مجوز دفاع مطالعه نمایند.

        د) دانشجویان نسخه نهایی پایان‌نامه را به همراه فرم مجوز دفاع (قابل دریافت از طریق "سامانه ثبت درخواست") برای استادان راهنما و مشاور ارسال نماید  و تأیید و امضای آن‌ها را جهت برگزاری جلسه دفاع اخذ نمایند.

        ه) دانشجویان پس از دریافت فرم مجوز دفاع تایید شده توسط استادان راهنما و مشاور، با مراجعه به سایت دانشگاه، فرم درخواست مجوز دفاع را از طریق "سامانه ثبت درخواست" تکمیل و ارسال نمایند.

تذکر: جهت انجام مراحل تکمیل فرم از طریق سامانه ثبت درخواست، به راهنمای موجود در سایت مراجعه نمایید. (کلیک کنید)

مهم: جهت تأیید مجوز دفاع، پیگیری تمامی مراحل از طریق سامانه ثبت درخواست الزامی و بر عهده دانشجو است. در صورت عدم پیگیری دانشجو و عدم تأیید مجوز دفاع، دانشگاه مسئولیتی در قبال برگزار نشدن جلسه دفاع و تبعات آن نخواهد داشت.

 

        و) دانشجویان فایل نهایی پایان‌نامه را همراه با فایل‌های خروجی بخش عملی (به تناسب رشته) با درج کد پیگیری از طریق پست الکترونیک به آدرس زیر ارسال نمایند:

parspostgraduate@gmail.com

توجه: در قسمت موضوع (subject) ایمیل، اطلاعات خود را به صورت زیر  وارد نمایید:

کد پیگیری درخواست مجوز دفاع عنوان رشته - شماره دانشجویی نام و نام خانوادگی

تذکر: در صورت عدم ارسال فایل پایان‌نامه تکمیل شده مجوز دفاع صادر نخواهد شد و تبعات آن متوجه دانشجو است. در این مرحله اعتبارسنجی پایان‌نامه و پرونده دانشجو توسط واحد آموزش و تحصیلات تکمیلی و مدیرگروه انجام خواهد شد.

          ز) در صورت تایید مجوز دفاع، تاریخ دفاع و استادان داور از طرف واحد تحصیلات تکمیلی در وب‌سایت دانشگاه به دانشجویان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

          ح) دانشجویان با استادان داور جهت ارسال نسخه نهایی پایان­نامه (به همراه نسخه بخش عملی به تناسب و نیاز رشته) هماهنگ نمایند.

تذکر: ضروری است دانشجویان اطمینان حاصل نمایند که استادان داور نسخه پایان‌­نامه را دریافت کرده باشند.

          ت) دانشجویان با آمادگی کامل و هماهنگی با استاد راهنما درباره نحوه ارائه مطالب و زمان‌بندی متناسب، در جلسه دفاع شرکت نمایند.

تذکر: نمودار مراحل آمادگی برای دفاع از پایان­‌نامه کارشناسی ارشد نیم‌سال دوم سال تحصیلی 99 98 از این‌جا و هم‌چنین در وب‌سایت دانشگاه بخش تحصیلات تکمیلی / روندها قابل مشاهده است.


    4. به دلیل ﺷﺮاﯾﻂ وﯾﮋه ﺣﺎﮐﻢ  ﺑﺮ ﮐﺸﻮر و  ﺑﻪ‌ﻣﻨﻈﻮر ﻣﺮاﻗﺒﺖ از ﺳﻠﺎﻣﺘﯽ جامعه داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﺑﺎ ﺣﻔﻆ ﻓﺎﺻﻠﻪ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، جلسات دفاع به صورت مجازی  برگزار خواهد شد.

5. پاسخ ﺑﻪ سوالات داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن از ﻃﺮﯾﻖ ﭘﺴﺖ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ ﺑﻪ آدرس‌های زیر امکان‌پذیر است. ﻫﻤﮑﺎران ﻣﺎ در ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺗﺤﺼﯿﻼت ﺗﮑﻤﯿﻠﯽ ﺳﻌﯽ خواهند نمود در اﺳﺮع وﻗﺖ ﺑﻪ ﮐﻠﯿﻪ سوالات داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن و استادان ﮔﺮاﻣﯽ ﭘﺎﺳﺦ دﻫﻨﺪ.  

   6. لازم به ذکر است مکالمه تلفنی با تحصیلات تکمیلی به وسیله تماس با دانشگاه، داخلی 601 در ساعات اداری امکان‌پذیر است.

 

 ‎با آرزوی سلامتی دانشجویان و تمامی هم‌میهنان

‎واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس

‎25 تیرماه 1399

تاریخ ارسال: 1399/04/26
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ (۰۲۱) - ۸۸۳۳۰۹۰۴ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما